| Anyagszám: | 14027-46594 |
| Gyártó azonosító: | 03777500 |
| Cikkszám: | Zsi.550mi3 orga-bf v1ig/g |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Inox, szürke |
| Méret: | 550 mm |
| Szélesség: | 297mm |
| Súly (kg): | 2,2486 kg |
| Termék kategória: | Fiók rendszerezők |
| Termék alkategória: | Legrabox, merivobox, movento, tandembox |
| Típus: | Orga-line |