| Anyagszám: | 14027-i8324 |
| Gyártó azonosító: | 06702280 |
| Cikkszám: | Zsi.550fi2norga-fe v1ig/g |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Inox, szürke |
| Méret: | 550 mm |
| Szélesség: | 194mm |
| Súly (kg): | 0,912653 kg |
| Termék kategória: | Fiók rendszerezők |
| Termék alkategória: | Legrabox, merivobox, movento, tandembox |
| Típus: | Orga-line |
| Gyártó / Beszállító: | Blum hungária kft. |