| Anyagszám: | 14027-03498 |
| Gyártó azonosító: | 03777170 |
| Cikkszám: | Zsi.500ki4 orga-bf v1ig/g |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Inox, szürke |
| Méret: | 500 mm |
| Szélesség: | 377mm |
| Súly (kg): | 2,21251 kg |
| Termék kategória: | Fiók rendszerezők |
| Termék alkategória: | Legrabox, merivobox, movento, tandembox |
| Típus: | Orga-line |