| Anyagszám: | 15040-k4248 |
| Gyártó azonosító: | Ltm8lf306 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Felület kód: | Sm |
| Színcsoport: | Fantázia |
| Szín: | Barna |
| Szín megnevezése: | Moonlight metallic bronze |
| Maganyag: | Mdf |
| Hosszúság: | 2750 mm |
| Szélesség: | 1220 mm |
| Vastagság: | 18 mm |
| Kiszerelés: | 20 tbl/rak |
| Súly (kg): | 44,2 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Alvic |
| Letölthető anyagok: | eutr alvic dds |