| Anyagszám: | 14027-02898 |
| Gyártó azonosító: | 02003515 |
| Cikkszám: | Zc7s600bs3 amb-be+as og-m |
| Anyag: | Műanyag/fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Szürke |
| Méret: | 600 mm |
| Szélesség: | 300mm |
| Súly (kg): | 2,04864 kg |
| Termék kategória: | Fiók rendszerezők |
| Termék alkategória: | Legrabox/merivobox |
| Típus: | Amiba-line |