| Anyagszám: | 14027-02856 |
| Gyártó azonosító: | 08043261 |
| Cikkszám: | Zc7s550bh3 amb-be v1 e01s |
| Anyag: | Fadekor/acél |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín megnevezése: | Bardolino tölgy, selyemfehér |
| Méret: | 550 mm |
| Szélesség: | 300mm |
| Súly (kg): | 2,09 kg |
| Termék kategória: | Fiók rendszerezők |
| Termék alkategória: | Legrabox/merivobox |
| Típus: | Amiba-line |