| Anyagszám: | 14027-02828 |
| Gyártó azonosító: | 08830585 |
| Cikkszám: | Zc7s500bs3 amb-be v1 swog |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín megnevezése: | Selyemfehér, orionszürke |
| Méret: | 500 mm |
| Szélesség: | 300mm |
| Súly (kg): | 1,68723 kg |
| Termék kategória: | Fiók rendszerezők |
| Termék alkategória: | Legrabox/merivobox |
| Típus: | Amiba-line |