| Anyagszám: | 14027-02814 |
| Gyártó azonosító: | 02903985 |
| Cikkszám: | Zc7s450rs2 amb-ra v1 og-m |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Szürke |
| Méret: | 450 mm |
| Szélesség: | 200mm |
| Súly (kg): | 0,74684 kg |
| Termék kategória: | Fiók rendszerezők |
| Termék alkategória: | Legrabox/merivobox |
| Típus: | Amiba-line |