| Anyagszám: | 14027-j0035 |
| Gyártó azonosító: | 07675706 |
| Cikkszám: | Zc7s450bs3 amb-be v1 ig-m |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín megnevezése: | Szürke |
| Méret: | 450 mm |
| Szélesség: | 300mm |
| Súly (kg): | 1,73369 kg |
| Termék kategória: | Fiók rendszerezők |
| Termék alkategória: | Legrabox/merivobox |
| Típus: | Amiba-line |