| Anyagszám: | 14027-02706 |
| Gyártó azonosító: | 07649432 |
| Cikkszám: | Zc7f400rsp amb-ra v1 og-m |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Szürke |
| Méret: | 400 mm |
| Szélesség: | 218mm |
| Súly (kg): | 1,687014 kg |
| Termék kategória: | Fiók rendszerezők |
| Termék alkategória: | Legrabox/merivobox |
| Típus: | Amiba-line |