| Anyagszám: | 14027-04003 |
| Gyártó azonosító: | 04478837 |
| Cikkszám: | Zc7b0200s amb-fl s1sw-m |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Fehér |
| Méret: | 450-650 mm |
| Szélesség: | 200mm |
| Súly (kg): | 0,29494 kg |
| Termék kategória: | Fiók rendszerezők |
| Termék alkategória: | Legrabox/merivobox |
| Típus: | Amiba-line |