| Anyagszám: | G3050-22278 |
| Gyártó azonosító: | 210.45.698 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Nikkel |
| Hosszúság: | 25 mm |
| Szélesség: | 15,5 mm |
| Átmérő: | 15,5 mm |
| Súly (kg): | 0.001 |
| Termék kategória: | Zárak / kulcsok |
| Termék alkategória: | Symo |
| Mesterkulcs: | Mk |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |