| Anyagszám: | 38040-j4479 |
| Gyártó azonosító: | Y40424280018 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | Y404 |
| Felület: | Faerezett |
| Felület kód: | Fs24 |
| Színcsoport: | Fautánzat |
| Szín megnevezése: | Virágos cseresznye |
| Maganyag: | Forgácslap |
| Fafajta: | Cseresznye |
| Hosszúság: | 2800 mm |
| Szélesség: | 2070 mm |
| Vastagság: | 18 mm |
| Súly (kg): | 69,9 kg |
| Szabjuk: | Igen |
| Gyártó / Beszállító: | Falco |