| Anyagszám: | 38040-j9646 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | Y345 |
| Felület: | Matt |
| Felület kód: | Fs80 |
| Színcsoport: | Uni |
| Szín: | Szürke |
| Szín megnevezése: | Hideg szürke |
| Maganyag: | Mdf |
| Hosszúság: | 2800 mm |
| Szélesség: | 2050 mm |
| Vastagság: | 18 mm |
| Súly (kg): | 69,9 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Falco |