| Anyagszám: | Ö6040-a5645 |
| Gyártó azonosító: | 1717995 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | W960 |
| Felület: | Sima |
| Felület kód: | Sm |
| Színcsoport: | Uni |
| Szín: | Fehér |
| Szín megnevezése: | Klasszikus fehér |
| Maganyag: | Forgácslap |
| Hosszúság: | 2800 mm |
| Szélesség: | 2070 mm |
| Vastagság: | 18 mm |
| Kiszerelés: | 24 tbl/rak |
| Súly (kg): | 75,22 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Egger |
| Letölthető anyagok: | eutr egger dds |