| Anyagszám: | H6260-00076 |
| Anyag: | Papír |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Hordozó felület: | Papír |
| Szemcse méret: | 240 |
| Méret: | 150x2640 mm |
| Hosszúság: | 2640 mm |
| Szélesség: | 150 mm |
| Termékcsalád: | Avomax |
| Kivitel: | Végtelenített |
| Típus: | Csiszolószalag |
| Felhasználhatóság: | Gépi |
| Gyártó / Beszállító: | Techno-world |