| Anyagszám: | 45110-i7975 |
| Gyártó azonosító: | 10006270400 |
| Anyag: | Alumínium |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 400 mm |
| Mélység: | 85 mm |
| Szélesség: | 600 mm |
| Termék kategória: | Konyhai tároló rendszer/fürdőszobai tároló rendszer |
| Termék alkategória: | Külső tároló |
| Termékcsalád: | Up |
| Típus: | Függesztett keret |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |