| Anyagszám: | Ö6195-i6155 |
| Gyártó azonosító: | 1057679 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | U899 |
| Felület: | Finom prégelt |
| Felület kód: | St9 |
| Színcsoport: | Uni |
| Szín: | Fekete |
| Szín megnevezése: | Finomfekete |
| Méret (H x Sz x V): | 2800x1310x0,8 mm |
| Hosszúság: | 2800 mm |
| Szélesség: | 1310 mm |
| Vastagság: | 0,8 mm |
| Súly (kg): | 3,2 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Egger |