| Anyagszám: | Ö6040-i6675 |
| Gyártó azonosító: | 1684783 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | U732 |
| Felület: | Matt |
| Felület kód: | Pm/st9 |
| Színcsoport: | Uni |
| Szín: | Szürke |
| Szín megnevezése: | Porszürke |
| Maganyag: | Mdf |
| Hosszúság: | 2800 mm |
| Szélesség: | 2070 mm |
| Vastagság: | 18 mm |
| Súly (kg): | 89,72 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Egger |
| Letölthető anyagok: | eutr egger dds |