| Anyagszám: | Ö6040-i3212 |
| Gyártó azonosító: | 1135720 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | U504 |
| Felület: | Finom prégelt |
| Felület kód: | St9 |
| Színcsoport: | Uni |
| Szín: | Kék |
| Szín megnevezése: | Tiroli kék |
| Maganyag: | Forgácslap |
| Hosszúság: | 2800 mm |
| Szélesség: | 2070 mm |
| Vastagság: | 18 mm |
| Kiszerelés: | 12 tbl/rak |
| Súly (kg): | 75,22 kg |
| Szabjuk: | Igen |
| Gyártó / Beszállító: | Egger |
| Letölthető anyagok: | eutr egger dds |