| Anyagszám: | 45040-i5930 |
| Gyártó azonosító: | 10100160040 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | Tm0112 |
| Felület: | Matt |
| Színcsoport: | Uni |
| Szín: | Szürke |
| Szín megnevezése: | Klasszikus szürke |
| Maganyag: | Mdf |
| Hosszúság: | 2800 mm |
| Szélesség: | 1220 mm |
| Vastagság: | 18 mm |
| Súly (kg): | 45,0 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |