| Anyagszám: | Blu-t400dmw2 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín megnevezése: | Fehér |
| Névleges hossz: | 400 mm |
| Magasság: | 224 mm |
| Kávamagasság besorolás: | M d |
| Kávamagasság: | 84/224 mm |
| Teherbírás: | 30 kg |
| Termék kategória: | Fiókrendszerek |
| Termék alkategória: | Szettek |
| Termékcsalád: | Tandembox antaro |
| Kivitel: | Blumotion |
| Típus: | Fiók |
| Korlátok száma szettenként: | 4 |