| AnyagszĂĄm: | Blu-t450dkw |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| SzĂn megnevezĂ©se: | FehĂ©r |
| Névleges hossz: | 450 mm |
| MagassĂĄg: | 224 mm |
| KĂĄvamagassĂĄg besorolĂĄs: | K d |
| KĂĄvamagassĂĄg: | 116/224 mm |
| TeherbĂrĂĄs: | 30 kg |
| Termék kategória: | Fiókrendszerek |
| Termék alkategória: | Szettek |
| Termékcsalåd: | Tandembox antaro |
| Kivitel: | Blumotion |
| TĂpus: | FiĂłk |
| Korlåtok szåma szettenként: | 2 |