| Anyagszám: | Blu-t400dkg |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín megnevezése: | Szürke |
| Névleges hossz: | 400 mm |
| Magasság: | 224 mm |
| Kávamagasság besorolás: | K d |
| Kávamagasság: | 116/224 mm |
| Teherbírás: | 30 kg |
| Termék kategória: | Fiókrendszerek |
| Termék alkategória: | Szettek |
| Termékcsalád: | Tandembox antaro |
| Kivitel: | Blumotion |
| Típus: | Fiók |
| Korlátok száma szettenként: | 2 |