| Anyagszám: | 45125-00280 |
| Gyártó azonosító: | 10008851400 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín megnevezése: | Arany |
| Méret: | 76x25x55 mm |
| Magasság: | 55 mm |
| Szélesség: | 76 mm |
| Termékcsalád: | T212 |
| Kivitel: | 2 akasztós |
| Típus: | Fogas |
| Rögzítés típusa: | Csavaros |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |