| Anyagszám: | 15040-k0971 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Felület kód: | Dy |
| Színcsoport: | Fantázia |
| Szín: | Zöld |
| Szín megnevezése: | Vitamine |
| Maganyag: | Forgácslap |
| Hosszúság: | 2750 mm |
| Szélesség: | 1240 mm |
| Vastagság: | 18 mm |
| Kiszerelés: | 20 tbl/rak |
| Súly (kg): | 44,22 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Alvic |
| Letölthető anyagok: | eutr alvic dds |