| Anyagszám: | 15040-k4252 |
| Gyártó azonosító: | Vta822526 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | Lipe01 |
| Felület kód: | It |
| Színcsoport: | Fantázia |
| Szín: | Szürke |
| Szín megnevezése: | Lino perla 01 |
| Maganyag: | Forgácslap |
| Hosszúság: | 2850 mm |
| Szélesség: | 1850 mm |
| Vastagság: | 18 mm |
| Kiszerelés: | 20 tbl/rak |
| Súly (kg): | 68,3 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Alvic |
| Letölthető anyagok: | eutr alvic dds |