| Anyagszám: | 15040-k2560 |
| Gyártó azonosító: | Vta815066 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | Ll03s |
| Felület kód: | 03 |
| Színcsoport: | Fautánzat |
| Szín megnevezése: | Lakeland tölgy 03 |
| Maganyag: | Forgácslap |
| Fafajta: | Tölgy |
| Hosszúság: | 2750 mm |
| Szélesség: | 1240 mm |
| Vastagság: | 18 mm |
| Kiszerelés: | 20 tbl/rak |
| Súly (kg): | 44,2 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Alvic |
| Letölthető anyagok: | eutr alvic dds |