| Anyagszám: | G3050-22898 |
| Gyártó azonosító: | 210.41.731 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Nikkel |
| Hosszúság: | 21,7 mm |
| Szélesség: | 15,5 mm |
| Átmérő: | 15,5 mm |
| Súly (kg): | 1.29 |
| Termék kategória: | Zárak / kulcsok |
| Termék alkategória: | Symo |
| Típus: | Bútorzár |
| Tulajdonság: | Jobbos/balos |
| Mesterkulcs: | Mk 3 |
| Zár azonosító: | Sh 2101–2150 |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |