| Anyagszám: | G3050-15361 |
| Gyártó azonosító: | 210.41.601 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Nikkel |
| Méret: | 21,7 mm |
| Hosszúság: | 21,7 mm |
| Szélesség: | 15,5 mm |
| Átmérő: | 15,5 mm |
| Súly (kg): | 0.01 |
| Termék kategória: | Zárak / kulcsok |
| Termék alkategória: | Symo |
| Típus: | Symo 3000 |
| Mesterkulcs: | Mk 1 |
| Zár azonosító: | 0001 – 0200 |
| Felhasználhatóság: | Bútorzárhoz |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |