| Anyagszám: | G3050-01348 |
| Gyártó azonosító: | 210.41.602 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Nikkel |
| Hosszúság: | 21,7 mm |
| Szélesség: | 15,5 mm |
| Átmérő: | 15,5 mm |
| Súly (kg): | 0.01 |
| Termék kategória: | Zárak / kulcsok |
| Termék alkategória: | Symo |
| Típus: | Symo 3000, 210.41.602 |
| Mesterkulcs: | Mk 2 |
| Zár azonosító: | 0201 – 0600 |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |