| Anyagszám: | G3050-16741 |
| Gyártó azonosító: | 224.64.660 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Nikkel |
| Méret: | 25 mm |
| Hosszúság: | 75 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Súly (kg): | 0.13 |
| Termék kategória: | Zárak / kulcsok |
| Termék alkategória: | Symo piccolo-nova |
| Tulajdonság: | Balos |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |