| Anyagszám: | M1020-j5829 |
| Gyártó azonosító: | F002847 |
| Anyag: | Acél |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Felület: | Matt |
| Szín: | Fekete |
| Szín megnevezése: | Fekete |
| Hosszúság: | 60 mm |
| Magasság: | 710 mm |
| Állíthatóság: | 2 mm |
| Teherbírás: | 300 kg |
| Termék kategória: | Asztalláb |
| Forma: | Szögletes |
| Gyártó / Beszállító: | Hranipex |