| Anyagszám: | M1020-k1461 |
| Gyártó azonosító: | F000891 |
| Anyag: | Acél |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Felület: | Fényes |
| Szín: | Króm |
| Szín megnevezése: | Króm |
| Magasság: | 710 mm |
| Átmérő: | 60 mm |
| Állíthatóság: | 25 mm |
| Termék kategória: | Asztalláb |
| Forma: | Kör |
| Gyártó / Beszállító: | Hranipex |