| Anyagszám: | M1020-j2068 |
| Gyártó azonosító: | F000901 |
| Anyag: | Acél |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Felület: | Fényes |
| Szín: | Fehér |
| Szín megnevezése: | Fehér |
| Magasság: | 820 mm |
| Átmérő: | 60 mm |
| Állíthatóság: | 25 mm |
| Termék kategória: | Asztalláb |
| Forma: | Kör |
| Gyártó / Beszállító: | Hranipex |