| Anyagszám: | M1020-j9607 |
| Gyártó azonosító: | F000910 |
| Anyag: | Alumínium |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Felület: | Matt |
| Szín: | Alumínium |
| Szín megnevezése: | Alumínium |
| Magasság: | 710 mm |
| Átmérő: | 60x60 mm |
| Állíthatóság: | +/- 10 mm |
| Termék kategória: | Asztalláb |
| Gyártó / Beszállító: | Hranipex |