| Anyagszám: | F4040-10023 |
| Gyártó azonosító: | 34552572 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | R37003 |
| Felület: | Matt |
| Felület kód: | Ml |
| Színcsoport: | Fautánzat |
| Szín: | Barna |
| Szín megnevezése: | Trüffel baron szil |
| Fafajta: | Szil |
| Hosszúság: | 2800 mm |
| Szélesség: | 2100 mm |
| Vastagság: | 18 mm |
| Kiszerelés: | 30 tbl/rak |
| Súly (kg): | 69,85 kg |
| Szabjuk: | Igen |
| Gyártó / Beszállító: | Pfleiderer |