| Anyagszám: | 45040-75038 |
| Gyártó azonosító: | 10100155650 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | Pf0608 |
| Felület: | Magasfényű |
| Felület kód: | Pvc |
| Színcsoport: | Fantázia |
| Szín: | Szürke |
| Szín megnevezése: | Kasmír arany |
| Maganyag: | Mdf |
| Hosszúság: | 2800 mm |
| Szélesség: | 1220 mm |
| Vastagság: | 18 mm |
| Súly (kg): | 45,0 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |