| Anyagszám: | 45110-i7961 |
| Gyártó azonosító: | 10006270090 |
| Anyag: | Alumínium |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 190 mm |
| Mélység: | 100 mm |
| Szélesség: | 200 mm |
| Termék kategória: | Konyhai tároló rendszer/fürdőszobai tároló rendszer |
| Termék alkategória: | Külső tároló |
| Termékcsalád: | Pratika |
| Típus: | Tartómodul faliprofilhoz |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |