| Anyagszám: | 45110-i7956 |
| Gyártó azonosító: | 10006270020 |
| Anyag: | Alumínium |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 52 mm |
| Mélység: | 17 mm |
| Szélesség: | 10 mm |
| Termék kategória: | Konyhai tároló rendszer/fürdőszobai tároló rendszer |
| Termék alkategória: | Külső tároló |
| Termékcsalád: | Pratika |
| Típus: | Szimpla akasztó |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |