| Anyagszám: | 45160-00050 |
| Gyártó azonosító: | 10010402000 |
| Anyag: | Műanyag |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín megnevezése: | Fekete |
| Hosszúság: | 80 mm |
| Magasság: | 25 mm |
| Szélesség: | 28 mm |
| Átmérő: | 25-30 |
| Termék kategória: | Bútor szintezők |
| Termék alkategória: | Szintezőláb |
| Tulajdonság: | 25-30 mm-es laphoz |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |