| Anyagszám: | 45160-00250 |
| Gyártó azonosító: | 10010401750 |
| Anyag: | Műanyag |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín megnevezése: | Fekete |
| Hosszúság: | 90 mm |
| Magasság: | 22 mm |
| Szélesség: | 23 mm |
| Termék kategória: | Bútor szintezők |
| Termék alkategória: | Szintezőláb |
| Tulajdonság: | 19 mm-es lapokhoz |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |