| Anyagszám: | N2040-10267 |
| Gyártó azonosító: | 8089174 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | P267 |
| Felület: | Magasfényű |
| Felület kód: | Evogloss |
| Színcsoport: | Fantázia |
| Szín: | Fekete |
| Szín megnevezése: | Bronz inox |
| Maganyag: | Mdf |
| Hosszúság: | 2800 mm |
| Szélesség: | 1220 mm |
| Vastagság: | 18 mm |
| Súly (kg): | 52,5 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Kastamonu |
| Letölthető anyagok: | eutr kastamonu dds |