| Anyagszám: | N2040-20009 |
| Gyártó azonosító: | 8071562 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | P009 |
| Felület: | Matt |
| Felület kód: | Hg |
| Színcsoport: | Uni |
| Szín: | Bézs |
| Szín megnevezése: | Sand beige |
| Maganyag: | Forgácslap |
| Hosszúság: | 2800 mm |
| Szélesség: | 1220 mm |
| Vastagság: | 18 mm |
| Súly (kg): | 52,5 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Kastamonu |
| Letölthető anyagok: | eutr kastamonu dds |