| Anyagszám: | N2040-20004 |
| Gyártó azonosító: | 8080562 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | P004 |
| Felület: | Matt |
| Színcsoport: | Uni |
| Szín: | Szürke |
| Szín megnevezése: | Sötétszürke |
| Maganyag: | Mdf |
| Hosszúság: | 2800 mm |
| Szélesség: | 1220 mm |
| Vastagság: | 18 mm |
| Kiszerelés: | 20 tbl/rak |
| Súly (kg): | 52,5 kg |
| Szabjuk: | Igen |
| Gyártó / Beszállító: | Kastamonu |
| Letölthető anyagok: | eutr kastamonu dds |