| Anyagszám: | 38195-i9108 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | M345 |
| Felület: | Magasfényű |
| Felület kód: | Fs70 |
| Színcsoport: | Uni |
| Szín: | Bézs |
| Szín megnevezése: | Hidegszürke |
| Méret (H x Sz x V): | 3050x1320x0,8 mm |
| Hosszúság: | 3050 mm |
| Szélesség: | 1320 mm |
| Vastagság: | 0,8 mm |
| Súly (kg): | 3,93 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Falco |