| Anyagszám: | M0040-i9085 |
| Gyártó azonosító: | 1348202 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | L003 |
| Felület: | Matt |
| Felület kód: | Ap/fh |
| Színcsoport: | Uni |
| Szín: | Fehér |
| Szín megnevezése: | Fehér |
| Maganyag: | Forgácslap |
| Hosszúság: | 2800 mm |
| Szélesség: | 2070 mm |
| Vastagság: | 19 mm |
| Kiszerelés: | 20 tbl/rak |
| Súly (kg): | 80,12 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Fundermax |