| Anyagszám: | G3050-15627 |
| Gyártó azonosító: | 234.98.650 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Nikkel |
| Hosszúság: | 68,5 mm |
| Szélesség: | 32 mm |
| Átmérő: | 18 mm |
| Súly (kg): | 0.04 |
| Termék kategória: | Zárak / kulcsok |
| Termék alkategória: | Symo |
| Típus: | 234.98.650 |
| Felhasználhatóság: | Konténerhez |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |