| Anyagszám: | 45220-77235 |
| Gyártó azonosító: | 10012556135 |
| Mennyiségi egység: | Szl |
| Szín kód: | K218 |
| Felület kód: | Gg |
| Színcsoport: | Fantázia |
| Szín megnevezése: | Fekete andromeda |
| Méret (H x Sz x V): | 4100x600x38 mm |
| Mélység: | 600 mm |
| Vastagság: | 38 mm |
| Súly (kg): | 15,05 kg |
| Típus: | Munkalap |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |