| Anyagszám: | 45220-77241 |
| Gyártó azonosító: | 10012557030 |
| Mennyiségi egység: | Szl |
| Szín kód: | K105 |
| Felület kód: | Fp |
| Színcsoport: | Fautánzat |
| Szín megnevezése: | Nyers endgrain tölgy |
| Fafajta: | Tölgy |
| Méret (H x Sz x V): | 4100x600x38 mm |
| Mélység: | 600 mm |
| Vastagság: | 38 mm |
| Súly (kg): | 15.05 kg |
| Típus: | Munkalap |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |